Loredana dhe Mozzik publikojnë bashkëpunimin e tyre

By

Loredana dhe Muzzik kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

“Mit Mir” titullohet kënga e cila tashmë është publikuar në platformën Youtube.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm