Fillojeni ditën me këtë mesazh të rëndësishëm nga Don Arbas

By

Një postim i fundit i këngëtari Don Arbas, na kujtoi edhe njëherë se sa e rëndësishme është të kujdesemi për veten.

Qoftë ajo që të ushqehemi më mirë, të ndryshojmë zakonet e pashëndetshme, apo edhe të largohemi nga persona që i duam por që nuk duan më të mirën për ne.

“Fshij, bëj unfollow, bëj unfriend, bllokoj dhe largohu nga çdokush e çdo gjë që nuk të jep paqe, dashuri dhe lumturi. Jo vetëm në rrjete sociale, por edhe në jetë. Nuk ke pse të qëndrosh rreth njerëzve që nuk shohin dhe nuk çmojnë vlerën tënde,” shkruhej në postimin e këngëtarit në Instagram.

Mund të jetë e vështirë për ju, por gjithnjë bëni atë që ju mendoni se është më e mira për ju.

Kujtojmë që së fundmi Don Arbas dhe Arta Bajrami ishin të ftuar në Prive, për të folur më shumë rreth albumin të tyre dhe jetës profesionale. Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm