“Llafe Llafe” vjen më herët nga ç’prisnit

By

Dafina Zeqiri dhe Lyrical Son tashmë kanë finalizuar projektin e tyre muzikor.

“Llafe Llafe” titullohet kënga e cila do të publikohet sot në orën 17:00 në platformën Youtube.

Kënga pritet të jetë një ndër hitet e kësaj vere. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

 

Artikuj të ngjashëm