Linda zbulon më shumë detaje nga relacioni Buci – Santiana (VIDEO)

By

Banorja e eliminuar, Linda ka dhënë disa spekulime mbi relacionin Buci dhe Santiana.

Ajo e ka quajtur marrëdhënien e tyre si aferë.

Më tutje ajo ka bërë të ditur se i kanë shkuar shumë mesazhe në lidhje me ata të dy dhe se ka shumë informacione mbi ta.

Por për të kuptuar më shumë rreth kësaj, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm