Linda në Hollywood: Rikthen profilin në facebook

By

Këngëtarja Linda Halimi e cila ka vendosur të shijoj një eksperiencë të re në skenën amerikane para disa dite mbylli profilin e saj në facebook.

Këtë mbyllje të përkohshme e kishte paralajmëruar që një kohë për shkak të pjesëmarrjes në ‘Amerian Idol’.

Por, mesa duket nuk ka mundur të qëndroj shumë larg faqes së facebook dhe ka rihapur llogarinë e saj.

Ajo ka bërë disa postime, e fundit është në Hollywood.

Artikuj të ngjashëm