Hailey Bieber flet për “dramën” mes saj dhe Selena Gomez

By

Hailey Bieber ka folur për të minimizuar thashethemet e “dramës së rreme” mes saj dhe Selena Gomez.

Modelja aktualisht është martuar me Justin Bieber, i cili më parë ishte në një lidhje on / off me Gomez gjatë viteve të adoleshencës dhe të njëzetave të hershme. Ndërsa asnjë grua nuk ka adresuar më parë tensionin e përfolur mes tyre, nuk ka ndaluar fansat të sugjerojnë se dyshja janë armike.

Selena Gomez

Duke folur për grindjen e tyre të përfolur këtë javë, 22-vjeçarja i tha British Vogue: ‘Unë mendoj se media sociale është një terren toksik dhe njerëzit që krijojnë një dramë të rreme midis grave dhe duke u përpjekur t’i vendosin gratë kundër njëra-tjetrës dhe të krijojnë këto rrëfime që janë thjesht … toksikë.

Image result for hailey justin selena

“Unë mendoj se kjo duhet të ndryshojë dhe kjo duhet të ndalojë”.

Hailey e cila u martua me Justin Bieber në shtator – vazhdoi, pa përmendur Gomez në mënyrë të veçantë, duke shtuar: ‘Unë mendoj se duhet të ketë më shumë njerëz me platforma që vijnë së bashku dhe i thonë njëri-tjetrit. Le ta vrasim bisedën, le të vrasim dramën e rreme, le t’i këpusim të gjitha këto gjëra, le të vazhdojmë para. Le të mos u japim njerëzve një arsye për të ndezur zjarr dhe për të krijuar drama dhe duke të jemi pasjellshëm ndaj njëri-tjetrit. ‘

2019 American Music Awards - selena gomez

Artikuj të ngjashëm