Linda flet me Santianën, thotë se kurrë s’e ka ofenduar Ganiun

By

Lindita sot ka biseduar me Santianën për debatet që mbrëmë i pati me Ganiun.

Ajo i tha Santianës së komediani e kishte ofenduar atë dhe familjen e saj, kurse ajo asnjëherë.

“Nuk e kam ofenduar dhe nuk ia kam prekur familjen, atë natë vetëm i kam thënë ti nuk ke marrë nga edukata familjare, çfarë të është dhënë”.

“Ai e ka marrë se unë po ja cenoj familjen”, ka thënë Lindita./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm