Kjo këngëtare e njohur bashkëpunon me Florin për këngën e re?

By

Flori Mumajesi është pasivizuar pak kohëve të fundit.

Kantuatori ka zgjedhur të mos jetë shumë aktiv as në rrjete sociale e as në projekte të reja.

Por, kjo nuk nënkupton që nuk po bëhen punë në studio. Duket se këtë verë, do të kemi një duet mes tij dhe Eneda Tarifës.

Lajmi është bërë i ditur nga këngëtarja e cila moderon një shou talentësh në Shqipëri.

Në një intervistë të simuluar me një nga konkurentët, Eneda ka zbuluar se pritet në muajt në vijim një projekt me Flori Mumajesin. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm