Lëshohet në youtube ‘Vjeshta’ nga Genc Prelvukaj (VIDEO)

By

Genc Prelvukaj ka lëshuar edhe në youtube, këngën e tij ‘Vjeshta’ e cila është vetëm me titra.

Kjo këngë është prodhuar në vitin 2015, por mundësia për ta dëgjuar ka qenë vetëm në Spotify dhe platforma të tjera përjashtuar youtubes.

Reperi ka vendosur që ta publikojë edhe në youtube për shkak të kërkesës së madhe nga fansat e tij.

‘Nëse ju kanë pëlqy ‘shumë vonë’ apo ‘sa katile’ ju pëlqen edhe kjo’, ka shkruar Genci në një postim në Facebook ku edhe e ka shpërndarë këngën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm