LEONORA ’QET’ FLI ME GANIMETE MUSLIUN! (FOTO)

By

Këngëtarja Leonora Jakupi fundjavën ka vendosur ta kaloj në shtëpinë e saj në Brezovicë. E në këtë kohë të mirë ajo ka ftuar dhe disa mikesha të saj.

Deputetja Ganimet Musliu i është bashkangjitur Lenkit, sot dhe bashkë kanë gatuar.

Leonora përmes llogarisë së saj në instagram ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me deputeten duke gatuar ushqimin tradicional fli./Prive.al

lenki profieleonora

Artikuj të ngjashëm