Ja sa me stil e ka veshur Tuna Tianin!

By

Tiani ta rrëmben zemrën në shikim të parë. Është një bebe tejet e lezetshme dhe qysh tani kanë filluar paraqitjet e tij publike.

Këngëtarja Tuna Sejdiu, nëna e tij, nuk po heziton ta prezantojë para fansave vogëlushin e saj, të cilin po e admiron dita ditës e më shumë.

Tian që qysh tash është një fëmijë i famshëm, duket tejet bukur në fotografitë që Tuna publikon në rrjetet sociale.

E tillë është edhe kjo e fundit, ku ai për herë të parë paraqitet i veshur me rroba të përditshme, që në këtë rast, Tuna i ka kombinuar me shumë stil.

Ajo po ashtu, i ka kushtuar kohën e plotë të birit, duke lënë anash angazhimet muzikore, për një kohë të pacaktuar deri në rikthim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm