Leonora Jakupi bombë  e vërtetë në këto xhinse (FOTO)

By

Eleganca është sinonimi për njërën ndër këngëtaret kosovare që më së gjati i ka mbijetuar skenës muzikore.

Leonora Jakupi ka qenë gjithmonë “IN” duke përcjellë trendet më të reja botërore të stilit.

Përderisa gjithmonë paraqitet me shumë glamur dhe elegancë, ajo edhe në xhinse e kall lojën.

Falë trupit të saj me forma të mira, Leonora po shkëlqen në këtë tip pantallonash me bel të lartë.

Ajo ka pozuar e veshur në një bluzë ngjyrë rozë të kombinuar me këpucë ‘stiletos’ nude, të cilat përshtaten tejet me këtë stil veshjeje. /Prive.al

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

Artikuj të ngjashëm