Duda reagon pasi Fero u tall me të

By

Disa ditë më parë, reperi Fero ofendoi kolegun e tij nga Gjilani, Dudën duke thënë se ndër vite s’ka arritur të ketë sukses asnjëherë.

E më në fund, në lidhje me akuzat dhe talljen që po qarkullon në rrjete sociale, ka reaguar vetë Duda.

Përmes një postimi në Instagram ai është shprehur: ‘Unë s’mirrna me fmijë se boll të mitë jam tu i rrit e tu msu… TA KOM FAL UNË a fansat qka bojn nuk jap pergjegjsi…’.

Të shumtë kanë qenë fansat që kanë reaguar duke i shprehur mbështetje reperit pas këtij reagimi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm