Ledri ‘qan hallin’ por Sara s’përton t’ia kthejë publikisht

By

Ledri dhe Sara, një prej çifteve më të pëlqyera të momentit, bashkë me vajzën prej disa ditësh po pushojnë në Dubai.

Nga atje, nuk kanë munguar fotografitë e përbashkëta, si kjo e fundit postuar nga Ledri që ka marrë vëmendjen edhe për një detaj tjetër.

Ledri ka ‘qarë hallin’ duke u shprehur:

“Mas çdo mashkulli të suksesshëm është një grua që ia tesh që s’po ka kohë”.

View this post on Instagram

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

E menjëhershme ka qenë përgjigja e Sarës e cila e ka ‘fajësuar’ lojën ‘Counter Strike’ për kohën që ia merr Ledrit.

“Pas çdo teshjeje fshihet një lojë Counter Strike” – deklaroi Hoxha.

Këtë, bukuroshja e ka thënë përmes komentit në po të njëjtën fotografi e cila me t’u publikuar ka marrë menjëherë dhjetra mijëra pëlqime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm