Ledri dhe Sara nisin pushimet dimërore në këtë destinacion mahnitës

By

Ditët e para të janarit nuk i gjejnë në Kosovë Ledri Vulën dhe Sara Hoxhën.

Dyshja së bashku kanë filluar zyrtarisht pushimet dimërore.

View this post on Instagram

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Në sezonën e skijimit, dyshja së bashku me shoqëri kanë udhëtuar për në Bansko – Bulgari.

 

 

Të lumtur, ata kanë publikuar imazhe nga vendet që po i frekuentojnë, e neve nuk na mbetet gjë tjetër pos t’i urojmë pushime të këndshëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm