Renee feston ditëlindjen! (FOTO + VIDEO)

By

Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës po e feston ditëlindjen e parë.

Në një ceremoni të dekoruar shumë bukur nga Finesë, familjarë e miq të çiftit po marrin pjesë në datën e shënuar për vajzën Renee.

E pranishme është edhe Era që ka gjetur kohë për të ardhur në Kosovë me rastin e ditëlindjes së mbesës. Prive.al ju sjell fotot dhe videot nga festa.

Artikuj të ngjashëm