Zbulohen banorët e BBVK? Reagon Alaudini pas shkrimeve online

By

Në vazhdën e qindra lajmeve për Big Brother VIP Kosova, së fundmi nëpër portale u dhanë emra.

Pos emrave u fol edhe për gjoja detaje të kontratave të bëra me banorët e ardhshëm të shtëpisë më të famshme.

Por, raportimet nuk janë të vërteta.

Moderatori Alaudin Hamiti ka reaguar në Instagramin e tij duke thënë që çdo lajm që nuk del nga Klan Kosova dhe ArtMotion nuk është i vërtetë.

Për ta parë reagimin e tij, ndiqni videon në vijim.

Artikuj të ngjashëm