Ledjana: ‘Antonela takohet me Mevlanin, e telefononte edhe para meje’

By

Ledjana theu heshtjen.

Pas disa javësh paqartësie me dhjetëra pikëpyetje sa i përket veçanërisht historisë së saj me Mevlanin, bukuroshja foli!

Për mikrofonin e Prive, ajo i dha të gjitha përgjigjet që publikoi kërkoi.

Mes tjerash, Ledjana zbuloi për herë të parë se përse nuk vazhdon raporti i saj me Mevlanin.

Siç edhe dukej në program, një pjesë të fajit për këtë duket ta ketë pasur me të vërtetë, Antonela.

Ledjana është shprehur se Antonela dhe Mevlani takoheshin teksa Antonela e telefononte në vazhdimësi edhe kur ishin bashkë.

Detajet e plota ua sjell intervista në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm