Çfarë do ndodhë me ‘FC Lata’? Flet aktori Arjanit Hoti

By

“FC Latta” është një nga serialet më të suksesshme vendore të kohëve të fundit.

Që në episodat e parë, shikueshmëria nuk mungoi dhe më e rëndësishmja, vazhdoi me një konstante përgjatë të gjithë sezonit.

Ndërkohë, angazhimi i aktorit kryesor Arjanit Hoti në një tjetër projekt ka bërë që mes ndjekësve të krijohet konfuzion.

View this post on Instagram

A post shared by Arjanit Hoti (@arjanithoti)

A do të vazhdojë “FC Lata”?

Kjo ka qenë pyetja që ka marrë përgjigjen e pritur.

Përmes një komenti në rrjetin social Instagram, aktori Arjanit Hoti ka bërë të ditur se “FC Lata do të vazhdojë normalisht”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm