Ledina Çelo po rikthehet pas shumë vitesh

By

Ka vite që i ka munguar muzikës shqiptare.

E hitet e Ledinës si dhe performanca e saj në Eurovizionin 2005, zor se do ta dalin nga mendja e publikut ndonjëherë.

E gjithsesi, ajo pa shume fjalë, na dha një shenjë se po rikthehet.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo postoi një fotografi ku shihet në studio dhe përshkrimi thotë, “Së shpejti”.

Pritet të shihet se çfarë po përgatit këngëtarja. /Prive.al

View this post on Instagram

#soon

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Artikuj të ngjashëm