Kë zgjedhë Milot Rashica mes Muriqit dhe Zenelit? (VIDEO)

By

 

Futbollisti i njohur shqiptar, Milot Rashica, ka zgjedhur mes Vedat Muriqit dhe Arbër Zenelit.

Në rubrikën “Haje ose Thuaje” të emisionit NIN në Klan Kosova, Rashica zgjodhi t’i përgjigjej kësaj pyetjeje por edhe dy të tjerave.

Se kë zgjodhi Miloti, për çfarë është zënë për herë të fundit me gruan dhe mesazhi i tij i fundit, e kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm