Ledi Vokshi ndan me ndjekësit mësimet që mori nga martesa

By

Ish-banorja e BBVK, Ledi Vokshi ka ndarë një postim sentimental me ndjekësit e saj.

Ajo ka ndarë një video me momentet më të bukura nga jeta martesore duke ndarë me ndjekësit edhe disa mësime që i dha vetë martesa.

“Pesë vjet më vonë”, shkruan ajo duke vazhduar, “Shumë gjëra kanë ndodhur”. Më tej vazhdon të listojë edhe mësimet më të mëdha nga martesa me bashkëshortin e saj Lis Marcelino.

“1. Gjithçka mund të ndodhë, ji e përgatitur, 2. Shijo rrugëtimin jo vetëm cakun, 3. Ndërmarrësia dhe martesa janë të vështira por ata që nuk heqin dorë, fitojnë”.

Shkrimin ajo e përmbyll duke thënë që bashkëshorti i saj harroi përvjetorin ndoënse ajo ia kujtoi atë 10 herë këtë javë.

Ç’të bësh, kjo është martesa!

Shihni më poshtë postimin e saj të plotë në Instagram. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by L. Vokshi Marcelino (@ledivokshi)

Artikuj të ngjashëm