Melisa nuk ndalet, paralajmëron projektin e ri (VIDEO)

By

Melisa Lleshi ka njoftuar fansat se shumë shpejt publikohet projekti i ri muzikor.

Kënga quhet ‘Atij’ dhe vjen bashkë me videoklip.

Kujtojmë se Melisa u bë e famshme pas pjesëmarrjes së saj në Përputhen dhe më pas lidhjes me Andin./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm