Pas byrekut, Bebe Rexha gatuan këtë ushqim tradicional

By

Më shumë se çdo gjë tjetër, së fundmi Bebe po gatuan.

Ajo po shfrytëzon kohën e vetë-izolimit për të avancuar aftësitë e saj në kuzhinë.

Dhe së fundmi ajo po shpreh interesim të madh në kuzhinën tradicionale ballkanike.

Pas byrekut me mish që e shoqëroi tradicionalisht me jogurt, ajo po provon të gatuajë tavë me qepë.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo ndau disa video teksa tregonte për procesin e gjatë të gatimit të kësaj gjelle. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm