Zbulohet bashkëpunimi i ri mes artistëve shqiptarë

By

Sezonit të verës po i vjen fundi por jo edhe bashkëpunimeve.

Së fundmi u zbulua edhe një tjetër bashkëpunim dhe po ndodh mes Besa Kokëdhimës dhe Lyrical Son.

Kënga e re titullohet “Si kalama” dhe lajmin e dha vetë Besa me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Kjo do të jetë një nga tre këngët që këngëtarja do të publikojë një tri ditët e ardhshme. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by BΞSΛ (@besaofficial)

Artikuj të ngjashëm