Learta Jakupi në prag të lindjes, shkëlqen në imazhin e fundit (FOTO)

By

Nusja e këngëtares Shyhrete Behluli, që u bë e famshme pasi u martua me Kushtrim Salihun, tash po prêt fëmijën e parë që do e bekojë martesën e saj.

Learta Jakupi, këto ditë po qëndron në Gjermani, ngase ajo është shtetase e këtij vendi dhe siç duket ka zgjedhur të lindë atje beben e saj.

Në imazhin e fundit që ajo ka publikuar në Instagram, duket tejet bukur dhe shihet qartë që I ka ditët e numëruara deri te moment magjik kur edhe do të bëhet nënë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm