Publikohen pamje nga momenti kur Alec Baldwin qëlloi për vdekje regjisoren Halyna Hutchins (VIDEO)

By

Zyrtarët e zbatimit të ligjit i kanë publikuar disa prova në rastin e Alec Baldwin, ku më 21 tetor të vitit të kaluar derisa ishte duke u xhiruar një film në New Mexico, e kishte qëlluar me armë zjarri regjisoren Halyna Hutchins e cila edhe kishte vdekur.

E po ashtu u plagos edhe regjisori tjetër Joel Souza.

Të hënën më 25 prill është publikuar një video nga momenti kur Baldwin e kishte qëlluar me armë regjisoren.

Pamjet e publikuara tregojnë policinë dhe ambulancat që kishin shkuar në vendngjarje.

Në pamje të tjera, Baldwin shfaqet i veshur si kauboj duke ushtruar me armë.

Ndiqeni momentin kritik kur aktori Alec Baldwin e kishte qëlluar me armë zjarri Halyna Hutchins, transmeton KK.

 

Artikuj të ngjashëm