Largimi nga Prishtina: ‘Arratisja’ e Afronës ka destinacion…

By

Pas dy ditëve në Prishtinë, bukuroshja Afrona Dika ka ndërruar lokacion duke mos qenë as gjeografikisht afër Bleros.

Modelja sot ka marrë rrugë drejt vendit të origjinës, Dibrës, sipas postimeve të fundit në rrjete sociale.

Ndryshe, Blero çuditërisht pas publikimit të lajmit të ndarjes në Prive, nuk ka dhënë as edhe një koment të vetëm dhe sot, e ka kaluar ditën me vajzën Tarën në një prej hoteleve me pishinë në kryeqytet.

Për koincidencë, fiks në këtë datë, vitin e kaluar, Blero dhe Afrona kishin marrë bashkë rrugë drejt Maqedonisë për t’u takuar me familjarët e bukuroshes (lexo KËTU). /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm