Parashikimi që doli i vërtetë për Bleron dhe Afronën

By

Në javën përmbyllëse të sezonit të parë të emisionit NIN në Klan Kosova, disa ditë më parë me Dalin Buzin nga Anabel, gazetarin Olti Curri dhe Eni Shehun nga ABC News u diskutua për mediat, gazetarët e fytyrat publike.

Me theks të veçantë, në një pjesë kur u elaborua trendi i pushimeve në rrjete sociale, kryeredaktorja e Anabel.al tregoi një gojëdhënë që thuhet për çiftet që vizitojnë Santorinin, destinacionin e shumë frekuentuar nga yjet shqiptarë së fundmi.

‘Thonë se kush shkon në Santorini, ndahet’ – deklaroi Buzi në një parashikim të ‘frikshëm’ që doli i vërtetë për Bleron dhe Afronën të cilët vetëm pak javë më parë u kthyen nga bregdeti grek.

Sa u diskutua për Santorinin, Olti Curri pati një mesazh për bukuroshet shqiptare që po shkojnë gjoja ‘të vetme’ e për ‘punë’ atje. Diskutimin e plotë e gjeni në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm