Larg nga muzika, ky është angazhimi më i ri i Linda Halimit

By

Një këngëtare me vokal të mahnitshëm, nënë e një vogëlusheje të adhurueshme Kaimana dhe e fiksuar pas palestrës, tingëllojnë si punë me orar të plotë!

Mirëpo, kjo nuk është aspak çështja, meqenëse Linda Halimi ka marrë përsipër një angazhim tjetër.

Bëhet fjalë për dyqan online të veshjeve, ku njerëz që e ndjekin nga e gjithë bota do të kenë mundësinë t’i blejnë vetes dicka të re nga dyqani online i këngëtares,

Lajmin e bëri të ditur në Instagram ku shkroi – “ Njerëz, po lansoj dyqanin tim të parë online. Etiketoni modelet më të mira! Të gjitha etnicitetet.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm