Miley dhe Liam deklaruan se janë ndarë, po nuk e kanë ndërmend të divorcohen

By

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth kanë muaj që  janë ndarë, por këngëtarja nuk ka ndërmend të nënshkruajë për divorc, burime të shumta konfirmojnë ekskluzivisht për PEOPLE.

“Ata po bëjnë pushim nga njëri tjetri, sepse u duhej. Ishte një situatë e keqe me shumë mosmarrëveshje, “thotë një burim i afërt i Miley, i cila u martua me Hemsworth në dhjetor. “Ata të dy ranë dakord se është më mirë të kalojmë kohë të ndarë, por kjo nuk do të thotë që marrëdhënia e tyre ka përfunduar plotësisht.”

Duke vërejtur se çifti edhe më parë kanë qenë “në situata të ngjashme” dhe “gjetën përsëri rrugën e tyre së bashku përsëri”, burimi thotë se çifti nuk e kanë përjashtuar mundësinë e ribashkimit.

“Ata janë të shkëlqyer së bashku kur janë të lumtur,” thotë burimi. “Ka absolutisht shpresë se ata do të kthehen përsëri bashkë.”

Burimi: People.com

 

Artikuj të ngjashëm