Lori e Sara Hoxha pjesë e dasmës mbretërore? (FOTO)

By

Në këto momente është duke u zhvilluara dasma mbretërore e Princit Harry me Meghan Markle.

Shumë të famshëm e mysafirë të tjerë tashmë janë mbledhur dhe po presin kurorëzimin.

Por, a janë ftuar edhe Lori e Sara Hoxha në këtë dasmë madhështore?

Jo, por ishte Lori që me shaka postoi një fotografi pasi që ajo bashkë me motrën e vet gjenden në Londër, atje ku edhe po mbahet dasma, dhe shkroi: “Meghan po të presim”.

Megjithatë, dy femrat më të famshme në Shqipëri po e shijojnë kohën me njëra-tjetrën në këtë qytet të bukur./Prive.al

View this post on Instagram

Meghan po të presim

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

 

Artikuj të ngjashëm