Lansohet bashkëpunimi i parë ndërkombëtar i Melisa Lleshit

By

Melisa Lleshi pas shtëpisë së BBVK është gati me projekte të reja.

Ajo tashmë ka lansuar edhe bashkëpunimin që është edhe i pari si ndërkombëtar.

Artistja kësaj here ka bashkuar forcat me artistin Korbe Frero dhe këngën e realizuar me videoklip mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm