Lamtumirë Kapos së vjetër! Për ditëlindje, reperi zbulon pamjen e re (FOTO)

By

Pak ditë më parë, reperi Capital T përmes një video ku shfaqej teksa priste flokët paralajmëroi një start të ri.

2018-ta po vjen ndryshe dhe në fakt, këtë Capital T e ka seriozisht.

Reperi në ditën e lindjes së tij ka zbuluar edhe pamjen e tij me flokët e qethura duke i thënë lamtumirë stilit që e pati një vit të tërë.

Si ju duket Kapo në këtë formë?/Prive.al

Happy B Day to me ??

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Artikuj të ngjashëm