Eni dhe Genci kishin plane shumë romantike për përvjetorin e tyre

By

Para disa orësh, Eni Koçi postoi në llogarinë e saj në Instagram një foto bashkë me Gencin ku i uronte përvjetorin e tyre. Fotoja ishte realizuar në tetor të vitit të kaluar, kur dyshja ishin në pushime në Plavë, Guci.

Më pas, në llogarinë e tij në Instagram, Genci uroi Enin për ditën e tretë të prillit, dita që i bëri bashkë çiftin.

Dyshja këtë përvjetor kishin planifikuar një udhëtim në Maltë, por që u anulua duke marrë parasysh situatën që ka vërshyer botë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm