Lajme të mira nga Labinot Tahiri

By

Përveç punës së tij si artist e deputet, Labinot Tahiri është shumë human dhe merr përsipër  ngjarje goxha të dhimbshme në mënyrë që t’ju ndihmojë.

E fundit ka qenë mbledhja e parave për shërimin e Aulona Kransniqit e cila vuante nga leukemia.

Ajo po trajtohet në Turqi pasi që falë Labit dhe njerëzve human, shuma e kërkuar u grumbulla.

Sot Labi përmes një instastory tregoi se gjendja e saj është shumë e mirë.

Ky ishte posti që artisti bëri në Instagram për t’i njoftuar të gjithë ata që kontribuuan në këtë rast të ndjeshëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm