Lajm i ri nga Dafina dhe Mc Kresha

By

Para pak ditësh, Prive raportoi se Dafina po punon në një videoklip të ri.

Rashmë është zbuluar se ajo do të lansojë me videoklip këngën me Mc Kresha.

Versioni audio i “Vet e lype” është lansuar me 1 tetor si pjesë e albumit “Dafine moj”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm