Lajm fantastik për të gjithë adhuruesit e Taynas!

By

Vera ishte mjaft produktive për reperen, e cilla solli hitet “Bass” dhe “Qeqe”, por disa muaj kanë kaluar dhe fansat e Taynas janë të etur për një prurje të re muzikore.

E për të gjithë ju ka një lajm të mirë!

Përmes një video të hedhur në Instagram nga Rinor Hykolli i cili njëherësh është edhe menaxheri i Taynës, ai bëri të ditur se reperja ka një këngë rrugës.

“Shum shpejt hit i ri”, shkroi Rinori krahas videos së publikuar, video të cilën ka ri-postuar edhe Tayna në llogarinë e saj.

No description available.

Ata nuk kanë ndarë detaje më të hollësishme në lidhje me këngën që do të lansohet, por është e pritshme që Tayna do të përmbyllë këtë vit me një këngë të re. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm