“Labyrinth” e Loredana Zefit bën 1 milion në Youtube për një ditë!

By

Me një klip shumë interesant që u pëlqye shumë nga audienca, Loredana Zefi, lansoi këngën e saj të radhës.

Pas bashkëpunimit me bashkëshortin Mozzik në këngën “Romeo & Juliett”, ajo lansoi kënën e saj solo “Labyrinth”.

Dhe nëse një tregues i suksesit sot janë klikimet në Youtube, ajo është njëra nga rep këngëtaret më të suksesshme.

Vetëm në një ditë, Loredana e arriti 1 milionëshin me këngën e saj në gjuhën gjermane, e cila u lansua me të filluar dita e premte në mesnatë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm