Fejohet aktorja e njohur?!

By

Raportime të shumta sot kanë në fokus aktoren Gwyneth Paltrow dhe Brad Falchuk.

Sipas E!News çifti sot i ka dhënë fund beqarisë, duke u fejuar edhe pse asgjë nuk është e konfirmuar nga protagonistët.

Ka qenë burime pranë tyre që e kanë dhënë këtë informacion, teksa është vënë në pah edhe një unazë në gishtin e saj edhe pse po thuhet që ka kohë që e mban atë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm