Ku po e gjen lirinë Enca?!

By

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, përkundër aktiviteteve të shumta rreth projekteve të reja punët me koncertet muzikore dhe vizitat e shumta nëpër vende të ndryshme të botës nuk po i ndalë aspak.

Këtë herë rradha ishte për një vizitë në qytetin e Amsterdamit, vend i cili duket se hynë ndër të preferuarit e këngëtares.

Të paktën kështu  ka deklaruar vetë Enca e cila tregoi se është vendi në të cilin ajo gjenë “LIRINË”.

Kujtojmë se këngëtarja sapo ka publikuar projektin “Love on my body” i cili po pëlqehet mjaft shumë edhe pse ka kaluar vetëm një ditë pas publikimit tëtij. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm