Gold AG lanson një tjetër projekt këtë javë!

By

Prurjet muzikore nga Arian Agushi janë të shumta e tashmë e dimë se ka paralajmëruar gjashtë projekte brenda pak javëve.

Dy nga to “Sofra e nanës” dhe “Nuse” u lansuan, e tashmë është koha për ritmike ma patriotike.

“Bybyli i tropojës” është kënga e tretë nga ky set e që do të lansohet të premten në ora 20:00./Prive.al

Artikuj të ngjashëm