Labi paralajmëron HIT me Skerdin, në klip edhe djali i tij (FOTO)

By

Labinot Tahiri sërish ka paralajmëruar një hit, por kësaj radhe me Skerdin.

Artistët janë bërë për një projekt i cili është punuar në studion e Bini Nebihut, me kompozim nga Skerdi.

Labi hyri në Instagram për të postuar disa fotografi nga xhirimet e klipit i cili veç është realizuar dhe për shkruar fjalë të mëdha për Skerdin.

“Paralajmrim pêr Hitin e radhes😉

Dje gjatë xhirimeve të klipit të ri ku së shpejti do ta keni nëpër tv tuaja dhe kêngen në zemrat e juaja.
Dueti i radhes me supêr këngëtarin dhe talentin e shumë HITEVE që iu ka realizuar emrave të Estradës
SKERDIIII!
Muzika Binidiez dhe Skerdi!”, ka shkruar Labi.

Në videoklip do ta shohim edhe djalin e madh të Tahirit.

Më poshtë disa fotografi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm