Kënga “Zhurmë” e Fifit vjen në një tjetër version

By

Një nga projektet më të suksesshme të Fifit është kënga “Zhurmë” me të cilën garoi në “Kënga Magjike” në vitin 2017.

Tekstin e këngës origjinale “Zhurmë” e shkroi vet Fifi, me muzikë të Kledi Bahitit.

Aso kohe kënga kishte thyer rekorde shikueshmërie në platformën e Youtube në krahasim më këngët tjera konkurruese në festival.

Tashmë kjo këngë vjen në një tjetër version – në versionin remix nga Dj Seek, i cili u kujdes për muzikën bashkë me Deda Music dhe DJ Pako.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm