Kylie Jenner fshin menjëherë fotot e edituara të cilat i postoi aksidentalisht

By

Së fundmi miliarderja Kyli Jenner postoi një sërë fotografish në llogarinë e saj në Instagram të cilat i fshiu menjëherë.

Ato foto ishin të edituara me Photoshop, dhe Jenner u përpjek që të ‘zhdukte’ të gjitha provat nga interneti.

View image on Twitter

Mirëpo, gjithçka që postohet në internet jeton përgjithmonë!

Si duket Jenner postoi aksidentalisht fotot e edituara, sepse ajo i fshiu menjëherë duke postuar foto të njëjta mirëpo në të cilat nuk vërehet kaq dukshëm përdorimi i Photoshop-it.

View this post on Instagram

taco tuesday

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

 

 

Artikuj të ngjashëm