A janë prej llastiku? Shihini akrobacionet e Robinit me Heidin (FOTO)

By

Që të dy kanë kujdes tejet të veçantë për trupin.

Ai është boksier kampion, ndërsa ajo një modele që bën jetë prej veganeje.

Kampioni i boksit Robin Krasniqi dhe e fejuara e tij Heidi Lushtaku, janë kombinimi më i mirë i mundshëm si çift.

Që të dy e kanë pasion palestrën dhe të jetuarit shëndetshëm dhe kjo po tregon rezultate të qarta në fizikun e tyre.

Madje, ata janë aq akrobatikë bashkë sa mund t’i shohësh edhe në nivele profesionale të akrobacioneve.

Dyshja ndodhet për pushime në Shqipëri, nga ku kanë publikuar disa imazhe tejet interesante të realizuara buzë detit.

Të japin përshtypjen se trupat e tyre janë të ndërtuar prej llastiku, aq elastikë janë ata të dy. /Prive.al

Beautiful Albania ❤️ #albania

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidi.lushtaku) on

Beautiful Albania ❤️ #albania

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidi.lushtaku) on

Artikuj të ngjashëm