Pritja merr fund: ‘Melodia’ e Skerdit dhe Gent Fatalit është gati!

By

Tashmë u zbulua që Skerdi dhe Gent Fatali janë bashkuar për një këngë e cila është gati!

Artistët kanë lajmëruar fansat se projekti i quajtur ‘Melodia’ do të publikohet nesër me fillim të orës 18:00.

Kënga u realizua nga Alandy me melodi nga Skerdi dhe Genti.

Ky është dueti i parë mes tyre./Prive.al

Artikuj të ngjashëm