Ky ishte momenti më i tmerrshëm për Adriana Matoshin (VIDEO)

By

Adriana Matoshi ka rrëfyer publikisht momentin e saj më të tmerrshëm në jetë.

Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, iu përgjigj shumë pyetjeve të fansave të saj përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve” të emisionit Prive.

Mes tjerash, ajo rrëfeu a është e dashuruar, a mendon të martohet sërish, cila është dëshira e saj e paplotësuar dhe shumë gjëra të tjera.

Të gjitha I kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm