Rikthehet me këngë të re, motra e këngëtarit të njohur

By

Motra e artistit të njohur shqiptar, ka vendosur të rikthehet me këngë të re të cilën e ka titulluar ‘U bë vonë’.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Alida Duka, motra e Stine, përmes një postimi në Instagram të cilin më pas këngëtari e ripostoi në profilin e vetë.

Kënga e re që është në bashkëpunim me Florian dhe Dj Gersy, pritet të publikohet nesër më fillim të orës 18:00.

Projekt të ri pritet të sjellë edhe Stine në bashkëpunim me Natti.

Këngëtari bëri të ditur se ‘Për lumturinë’ pritet të publikohet së shpejti me përshkrimin ‘coming soon’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm