Ky është reperi me të cilin Ledri Vula po i këndon “Princeshë Dianës”

By

Pak orë më parë, ju raportuam se kënga e re e Ledri Vulës ka të bëjë me Princeshën Diana.

Burime të Prive treguan se në tekst përmendet Princesha, e pak a shumë e tregoi edhe Ledri përmes fotografisë së publikuar së fundmi në Instagram.

Pak minuta më parë, fotografinë e Princeshës Diana e postoi edhe Lyrical Son, në Instagramin e tij.

Pa pasur datë të konfirmuar, e detaje të tjera, ajo çka dihet është se Ledri dhe Lyrical Son janë bërë bashkë për “My Princess Diana” që pritet të publikohet gjatë këtij muaji./Prive.al

Artikuj të ngjashëm